Dodał: |
Oceń: 0 0

Networking Breakfast / źródło: Materiały prasowe organizatora

19 lipca o godz. 8:00 Ambasada Krakowian zaprasza do swojej siedziby na otwarte śniadanie prowadzone w języku angielskim. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy działają lub chcą zacząć działać w Krakowie i dla Krakowian.

Masz apetyt na to miasto? Podziel się nowinami i smacznym kąskiem! Jeśli chcesz wspólnie z nami zjeść ciekawe śniadanie, jesteś wolontariuszką/em, osobą związaną z organizacjami pozarządowymi, inicjatywami obywatelskimi, lokalną administracją, prowadzisz społecznie odpowiedzialny biznes, bądź po prostu chcesz posłuchać o tym, co się dzieje w trzecim sektorze i okolicach, to koniecznie przyjdź! Zawsze czeka na Ciebie pyszna kawa i herbata oraz coś smacznego, czym każdy z uczestników chce się z resztą podzielić. 

8.00-8.30 – Śniadanie (można wypić kawkę, herbatę, zjeść kanapeczkę) 

8.30-8.35 – Kilka słów wstępu (Co robimy i dlaczego?) 

8.35-9.00 – Co w Kraku piszczy? (Jeżeli chcesz się czymś podzielić z uczestnikami spotkania – potrzebujesz pomocy, partnera do projektu, chcesz opowiedzieć kim jesteś, czym się zajmujesz – to teraz możesz to zrobić! Masz na to max 3 min.) 

9.00-9.30 – Dogrywka (Oficjalne część zakończona. Wstajemy z krzeseł! Jeżeli coś, co usłyszałaś w poprzedniej części szczególnie Cię zainteresowało, to teraz możesz dopytać lub po prostu poznać inne osoby, tzw. networking) 

9.30-10.00 – Zakończenie (raczej nie pozbywamy się naszych gości 'byleby szybciej’)

On 19th of July at 8:00 am Ambasada Krakowian invites for networking breakfast held in English. The goal is to meet, to cooperate and to experiment - establishing the social innovation lab at the very heart of Krakow. Participants will speak about positive changes, activism, NGO's, volunteering, community leaders, interesting projects, etc.. The main idea is to bring some ingredients for breakfast, prepare the meal together and share the food (and conversation) with others.

8.00-8.30 – Breakfast [We like to start with the break: you will be able to get acquainted with the place and people, have a coffee/tea/ water, prepare the meal, eat.] 

8.30-8.35 – Intro [What we do? How does it work?] 

8.35-9.00 – What’s up in Krakow? [Time for you guys, if you want to share your ideas, plans, events, what you do, anything - you have 3 minutes] 

9.00-9.30 – Tie-break [networking. speed-dating, small talks] 

9.30-10.00 – Game Over [Officially, the event is over but we will never tell you ‘get lost’ as soon as possible ;)] 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.