Dodał: |
Oceń: 0 0

Parapetówka w Klubie Multi / źródło: Materiały prasowe organizatora

2 września 2017 r. Klub Multi zaprasza rodziny z dziećmi na parapetówkę. W ramach wydarzenia planowane jest czytanie bajek, warsztaty plastyczne i animacje dla dzieci oraz rozmowy przy kawie i herbacie.

ENGLISH VERSION BELOW

Program wydarzenia:
16.00-16.30 czas na przyjście i przywitanie
16.30-17.15 bajka Mr Magnolia po angielsku z elementami teatrzyku oraz zabawa w otwieranie paczek
17.15-18.00 warsztaty plastyczne dla dużych i małych powiązane tematycznie z bajką po polsku i angielsku
18.00 + wybierzemy laureata naszego konkursu, który otrzyma od nas w nagrodę karnet na warsztaty i zapraszamy do wolnych zabaw dzieci i dyskusji rodziców! 

Opis wydarzenia:

Quentin Blake "Mister Magnolia" W tym prostym, nieco abstrakcyjnym wierszyku poznajemy Pana Magnolię, który umie robić niesamowite rzeczy i posiada całą kolekcję fantastycznych zwierząt i przedmiotów. Do pełni szczęścia brakuje mu... Drugiego buta. Podczas czytania wiersza będziemy zachęcać starsze dzieci do zaprojektowania buta dla Pana Magnolii. Spróbujemy utrwalić proste słówka za pomocą rymów. Będziemy również rozpakowywać szeleszczące paczki dla Pana Magnolii ćwicząc motorykę małą.

Osoby prowadzące:

Agata Włodarczyk Z wykształcenia graficzka, z powołania społeczniczka i arteterapeutka. Podczas trzyletniego pobytu w Anglii współpracowała z organizacjami skupiającymi imigrantów, prowadząc warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Zwolenniczka edukacji demokratycznej i swobodnego rozwoju, w pracy z dziećmi kładzie nacisk na samodzielność i poszanowanie dla kreatywności dziecka. Mama dwujęzycznej Jagody. Wspólnie z Sofią Ali prowadzi graficzne Papala Studio, zajmujące się ilustracją oraz tworzeniem identyfikacji wizualnych dla przedsięwzięć mających na celu wspomaganie rozwoju zawodowego migrantów w Wielkiej Brytanii.

Sofia Ali Dwujęzyczna antropolożka i ilustratorka, posługujące się biegle językiem angielskim i somalijskim, od niedawna mieszkająca w Krakowie. Podczas wieloletniej pracy dla organizacji Wai Yin współpracowała z osobami wywodzącymi się z wielku kultur, prowadząc różnorodne zajęcia dla dzieci i dorosłych wspierające integrację międzykulturową. W pracy artystycznej łączy tradycyjne motywy afrykańskie ze sztuką współczesną. Pasjonatka literatury angielskiej.

Będziemy rozmawiać o potrzebach rodzin zamieszkałych w Krakowie i okolicach, w szczególności w zakresie budowania wielojęzyczności. Jesteśmy w trakcie wyposażania naszego klubu, dlatego chętnie przyjmiemy wszelkie dary w postaci stolików kawowych, półek na zabawki, materacy, puf i poduszek, przewijaka a także zabawek i książek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, chętnie przyjmiemy wszelkie datki na wyposażenie Klubu w meble, materiały plastyczne itp.

Kontakt i zapisy: Ola Mykowska; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Tel 500 000 592
Proszę napisz maila na jakie zajęcia chcesz przyjść, czy z dzieckiem lub dziećmi i w jakim wieku. W przypadku dużej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do wydarzenia na Facebooku: Parapetówka Klubu Multi 

ENGLISH VERSION

On September 2nd, Klub Multi would like to invite you to join a House Warming Party. There will be fairy tales reading, art workshops, games for children and opportunity to talk over coffee and refreshment for the parents.

Timetable:
16.00-16.30 welcome time
16.30-17.15 fairy tales reading Mister Magnolia in Eglish with some performance and plays for children
17.15-18.00 art workshop for small and big children connected with the tale
18.00 + selection of the winner of the art contest, free play time for children and talk time for parents.

We are in the process of equipping our club, so we will gladly accept all the gifts in the form of coffee tables, toys shelves, mattresses, pillows and pillows, a rewinder as well as toys and books. 

Participation in the event is free, we will gladly accept any donation to furnish the Club in furniture, plastic materials ect. 

Contact and registration: Ola Mykowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Phone: 500 000 592
Should you decide for coming, please email the organizer informing what time you want to come, with how many children, and in what age.

Link to the event on Facebook: Klub Multi House Warming Party 

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.