Dodał: |
Oceń: 1 0

Szkoła Wielokulturowa im. Kazmierza Nowaka

Szkoła Wielokulturowa im. Kazimierza Nowaka w Krakowie prowadzi rekrutację na rok szkolny 2018/19 do klas ogólnodostępnych od I do III oraz do klasy przygotowawczej dla uczniów cudzoziemskich nieznających języka polskiego. 

English version below

Fundatorem i pomysłodawcą szkoły jest Fundacja Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja. 

Klasy ogólnodostępne skierowane są do mówiących po polsku uczniów:

- polskich;
- polskich powracających z zagranicy;
- z rodzin dwukulturowych;
- cudzoziemskich.

Klasa przygotowawcza skierowana jest do uczniów niemówiących po polsku.

Zainteresowani zapisami rodzice proszeni są o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości prywatnej na Facebook Szkoła Wielokulturowa

Skorzystać można też z danych kontaktowych podanych na stronie Szkoła Wielokulturowa

Szkoła Wielokulturowa im. Kazmierza Nowaka in Cracow opens registration for the 2018-2019 school year for the grades I to III and for the reception class for foreign children who don't speak Polish. The school is initiated and founded by Fundacja Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja.

The lower primary classes are open to children:
- Polish;
- Polish, returning from abroad;
- from bicultural families;
- foreigners.

A preparatory class is open to children who don't speak Polish.

If you are interested in the application please contact us via Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. or with PM us on Facebook Szkoła Wielokulturowa

You can also use our website contact details Szkoła Wielokulturowa

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.