Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Katarzyna Górska – absolwentka kulturoznawstwa i studiów latynoamerykańskich, doktorantka w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, gdzie prowadziła badania dotyczące tożsamości kulturowej migrantów miejskich mieszkających w stolicy Peru. Od stycznia 2015 r. redaktorka strony Kraków Info Migrator.

Konrad Fertliński – tłumacz i administrator anglojęzycznej wersji platformy Info Migrator. Poza fundacją nauczyciel i muzyk, zaangażowany w promowanie tematyki wielokulturowości i praw człowieka.

Oksana Denysyuk – dziennikarka z Ukrainy. Mająca ponad 10-letni staż pracy w mediach – TV, radio oraz w gazetach. W kwietniu 2015 roku imigrowała do Polski i tu teraz, w Warszawie, kontynuuję swoją działalność. Uwielbia podróżować motocyklem, jeść cukierki i marzyć o przyszłości nad Wisłą :) 

Chcesz zaangażować się w prace redakcji i współtworzyć stronę Kraków Info Migrator? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dołącz do nas na portalu Facebook Info Migrator