Dodał:Katarzyna Górska|18 września 2015 | piątek | g. 21:15
Aktualizacja:Katarzyna Górska|18 września 2015 | piątek | g. 23:07


Poza Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie działa Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego dla mieszkańców gmin ościennych Krakowa, należących do powiatu krakowskiego (ziemskiego). Pozostałe osoby także mogą w nim poszukiwać ofert pracy.

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
ul. Mazowiecka 21
30-019 Kraków
tel.: (+48 12) 299-74-25
e-mail: krkrpow@uppk.pl
www: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

W Krakowie działa również Grodzki Urząd Pracy, zajmujący się m.in. transferem zasiłku dla bezrobotnych z kraju migranta oraz poszukiwaniem ofert pracy na terenie Krakowa.

Grodzki Urząd Pracy
ul. Wąwozowa 34
31-752 Kraków
tel: (+48 12) 686-80-00
e-mail: grodzki@gupkrakow.plwww: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Godziny obsługi: poniedziałek-piątek: 7:45–14:45

Warto pamiętać, że można zapisać się drogą internetową na konkretny dzień i godzinę wizyty w urzędzie. Rezerwacji i wyboru terminu dokonuje się na stronie: Grodzki Urząd Pracy Rejestracja wizyt. Jest ona prowadzona jednak wyłącznie w języku polskim, dlatego warto z niej korzystać w towarzystwie osoby go znającej.


Adres Plac na Stawach 1
Godziny otwarciaPoniedziałek-piątek: 8:00-16:00
Email
Telefon 112 422-71-10
Fax 12 422-97-85
Strona internetowahttp://www.wup-krakow.pl/
MiastoKraków
Województwomałopolskie

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.