Dodał: |
Oceń: 0 0

Take the mystery out of work permit / źródło: Materiały prasowe organizatora

23 listopada 2017 r. o godz. 19:00 w Ambasadzie Krakowian odbędzie się spotkanie ‘Take the mystery out of WORK PERMIT’, którego organizatorem jest Collaborte, Krakow. Wydarzenie skierowane jest do obcokrajowców mieszkających w Krakowie; tematem będzie legalizacja pracy.

Jak zacząć i kontynuować pracę w Polsce? Jakie dokumenty są potrzebne? Jakie procedury trzeba przejść? Odpowiedzi na te pytania pojawią się na spotkaniu ‘Take the mystery out of WORK PERMIT’. Spotkanie poprowadzą Aneta i Karolina - konsultantki na codzień pomagającej cudzoziemcom i pracodawcom w legalizacji pracy. Jest to kolejne wydarzenie cyklu organizowanego przez Collaborate, Krakow i poświęconego sprawom prawnym dotyczącym cudzoziemców.

UWAGA: konieczność rejestracji: formularz rejestracji

Wydarzenie jest bezpłatne, uczestników zachęca się do wpłacania datków na rzecz Ambasady Krakowian.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: FB Take the mystery out of WORK PERMIT 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.